Blog… czyli po co to wszystko

Nigdy nie byłem fanem pisania bloga, ani też nie za często zdarza mi się przeglądać blogi innych osób. No może za wyjątkiem blogów kulinarnych, zwłaszcza tych poświęconych daniom wegetariańskim. I tutaj pojawia się pytanie, po co mi blog?

No więc zacznijmy od początku… Blog, początkowo, miał być po prostu formą zaliczenia z Social Media, ale w sumie uznałem, że może jak już mam pisać, to niech to będzie coś godnego uwagi. Dlatego też na blogu znajdą się zarówno posty dotyczące życia codziennego, kuchni wegetariańskiej, podróży, ciekawostki z dziedziny treningu personalnego … o dziwo ćwiczę;) oraz mogą pojawić się czasami posty poświęcone nowinkom finansowym oraz technicznym. Innymi słowy taki misz masz subiektywnych odczuć gościa po 30-tce.

Może teraz kilka słów o mnie. Mam na imię Konrad, od 31 lat patrzę na świat jednym okiem i jakoś mi z tym dobrze. Prowadzę aktywny tryb życia, praca, treningi, czasem podróże, kino… o reszcie wspomnę w kolejnych postach. Zobaczymy czy przyszłe treści tutaj zawarte znajdą swoich amatorów… c.d.n.

10330482_848702991821552_5088495692546172647_n

fot. by Piotr Latkowki

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s